Як виглядає найщасливіше місто на планеті

Це Сеул столиця Південної Кореї, яка визнана найщасливішою містом в світі. Населення міста становить понад 10 млн осіб. Сеул входить в топ «найрозумніших« міст світу. Тут найнижчий показник нерівності щодо доходів і мінімальний рівень злочинності, а жителі відрізняються міцним здоров’ям. Ось до таких висновків дійшла проектноконсалтингова фірма Arcadis, яка оцінила 100 найбільших міст світу, щоб з’ясувати, кому краще живеться, передає Хроніка.інфо з посиланням на Телеграф.

Південнокорейський уряд піклується про здоров’я і освіту громадян. Високі показники в цих соціальних областях і дозволили Сеулу вийти на перше місце в світі серед інших міст.

Останнім часом Сеул почав поступово перетворюватися в «розумне місто». Так, наприклад, городянам з низькими доходами почали безкоштовно роздавати б / у смартпристрої з метою підключення до бездротових високошвидкісних мереж міста.

Тут повсюдно встановлені інтелектуальні камери відеоспостереження і високотехнологічні вуличні ліхтарі, які транслюють аудіо і дозволяють вийти в інтернет.

Як раніше писав UBR.ua, південнокорейський Сонгдо перше в світі місто, побудований із застосуванням сучасних технологій, перетворився в технологічну утопію. За задумом він повинен був стати першим аерополісом або містом супутником повітряної гавані Інчхон. Планувалося, що всі будівлі тут будуть об’єднані в єдину мережу, а в будинках будуть працювати «розумні» технології. Сучасні фотографії показують, що місто не стали добудовувати, а нечисленні мешканці стали його заручниками.