Названі найпопулярніші маршрути подорожей по Європі в 2018 році

Сайт European Best Destinations підвів підсумки 3тижневого онлайнголосування та визначив найбільш популярні європейські місця для подорожей в цьому році. Звання кращого в цей раз дісталося польському Вроцлава.

Вроцлав, Польща

«Польська Венеція» оточена каналами, тому тут є більш ніж 120 мостів, які з’єднують 12 островів. Туристам радять відвідати Ринкову площу, подивитися на ратушу, заглянути в місцевий університет і відшукати хоча б кілька з 350 гномів в місті.

Більбао, Іспанія

Місто в Країні Басків на півночі Іспанії розташований в гирлі річки Нервьон, а його передмістя виходять до узбережжя Біскайської затоки. Узбережжя Басків знаходиться всього в 30 хвилинах від центру, а в самому місті є безліч цікавих музеїв: Музей Гуггенхайма або Музей образотворчих мистецтв Більбао.

Кольмар, Франція

Одне з найромантичніших місць Європи, де сподобається всім. Тут є Музей іграшок, Музей Унтерлінден, Музей Бартольді. До речі, знаменитий творець Статуї Свободи народився саме тут, в Кольмарі.

Острів Хвар, Хорватія

Хвар поєднує в собі якість життя, розкішні пейзажі, кристально чисту воду, сонце, гастрономію і культурну спадщину. Нарівні з пляжами мрії тут є дивовижні лавандові поля в селі Брус’є.

Рига, Латвія

Це місто завжди був перехрестям різних культур. Архітектура Риги в стилі бароко, ренесансу і ардеко гармонійно поєднується з природою: острова, пляжі, пагорби.

Мілан, Італія

Це місто має свої символи, в тому числі Міланський собор з прекрасним видом на все місто. Не менш цікавими будуть і місцеві бутики. Недарма Мілан вважається столицею моди. Крім шопінгу, ви можете влаштувати пікнік в одному з численних красивих парків або помилуватися «Таємної Вечері« Да Вінчі в церкві СантаМаріяделлеГраціє. А ввечері сходити подивитися на міські канали.

Афіни, Греція

Колиска європейської філософії щорічно привертає в свої краї туристів завдяки історії та культурі. Мандрівники люблять афінську архітектуру, район Плака, пам’ятники, гастрономію, модні магазини і нічне життя. Та ще й море в 15 хвилинах від центру!

Будапешт, УгорщинаБудапешт ідеальне місце як для закоханих пар, так і для компаній друзів. Це один з найкрасивіших міст в світі. Місто, де зустрічаються найвідоміші пам’ятки, такі як Будайська фортеця, будівля угорського парламенту, Ланцюговий міст, острів Маргіт і нескінченний список найкрасивіших алей, фасадів і церков.