В Англії залізничну станцію перетворили в п’ятизірковий готель
Будинок на Малверн Лінк в Англії був побудований в 1800-х роках для начальника станції, що відповідає за безперебійну роботу залізниці. У 1960—х роках вокзал зруйнували, але будівлю чіпати не стали. У 2016 році Лі і Хлоя Боун викупили будинок і відновили його.
Тепер колишній будинок начальника станції став п’ятизірковим готелем для мандрівників, яким подобається залізнична романтика: тут можна насолодитися стуком коліс і гудками поїздів, а з вікон відкривається мальовничий вид на рейки. Також тут є відкрита веранда, де гості можуть обідати, сидячи буквально на станції, — повідомляє Daily Mail.
«Ми закохалися в цей будинок, як тільки його побачили, і вирішили дати йому нове життя. Ми пишаємося тим, що у нас вийшло. Ми отримали багато позитивних відгуків », — говорить Лі Боун. За тиждень проживання в гостьовому будинку доведеться викласти трохи більше тисячі доларів.