У Китаї відкрився перший семизірковий готель

Готель Wanda Reign на набережній Бунд в Шанхаї будувався 3 роки і обійшовся в $ 515 млн, причому чимала частина суми пішла на вишукане оформлення інтер’єру. У лобі гості проходять по викладеним жадеитом полам між мармуровими колонами, антикварними меблями і стінами з мозаїками і творами сучасних китайських художників.

Вишуканий дизайн поширюється на весь інтер’єр: в чотирьох обідніх залах масивні люстри і вітражні вікна. Ці приміщення обслуговує ресторан Marc під керівництвом шефкухаря з зірками «Мішлен» Марка Мано, кафетерій, китайський ресторан, заклад з японською кухнею і лобілаундж, розповідає Daily Mail.

Для заходів передбачений танцювальний зал площею 720 квадратних метрів з стелями висотою вісім метрів. З нього відкриваються панорамні види на район Пудун і річку Хуанпу. У готелі також є, мабуть, найрозкішніший караокезал Universe KTV. У кожному із закритих клубних приміщень караоке є власний танцпол, дисколазери і новітнє аудіовізуальне обладнання.

У зоні нічного життя готелю знаходиться клуб Club Reign з власними винним і сигарним барами, а також коктейльних баром під відкритим небом. Щоб на наступний день впоратися з наслідками бурхливої ночі, гості можуть відправитися в один з ексклюзивних спасалонів Shui Spa. У кожному салоні є своя сауна, великі басейни з гарячою і холодною водою, кабінети для різних процедур і відпочинку.