У Вроцлаві відкрився ресторан зі стінами, викладеними чорною галькою

У місті Вроцлав відкрився незвичайний ресторан Campo Modern Grill, багато в чому унікальний для Польщі: його стіни викладені чорної галькою, що нагадує вуглинки, а на кухні замість тушкованого м’яса і локшини подають аргентинські стейки, приготовані на вугіллі. Про це пише admagazine.

Ресторан знаходиться в яскравобілому будинкукривої Ovo, побудованому в 2016 році архітектурної студією GottesmanSzmelcman Architecture. Важливу частину інтер’єру закладу становлять відполіровані чорні камінці, якими викладені стіни. Навпаки розташовується довгий 14метровий стелаж. Тут зберігаються вино та інші напої, а також посуд і хліб. Там же розташувалася довга барна стійка, що відокремлює зону зберігання і кухню від решти залу.

В цілому інтер’єр ресторану відрізняється мінімалізмом, натуральними матеріалами і неперевантаженим простором.

Розрахований новий ресторан на 66 гостей. Завдяки столів різної величини складнощів з посадкою великих компаній тут точно не буде. Навпроти довгого стелажа розташовується такий же довгий барний стіл з шістнадцятьма посадочними місцями. Крім того, в залі також є квадратні й круглі столи на будь-який смак.

Меблі та паркет в ресторані зроблені з дуба, полки довгого стелажу виконані з вишневого дерева, а коричневі сидіння оббиті телячою шкірою. Всі меблі та світильники зроблені за ескізами студії. Крім того, меню, конверт для чека і навіть номерки з гардероба перегукуються з коричневими сидіннями ресторану, так як зроблені з такої ж телячої шкіри.

Раніше UBR.UA привів назви кращих ресторанів світу за версією TripAdvizor. У ТОП-25 потрапили закладу як з Європи, так і з Америки, Австралії, Азії та Африки.