Всі туристи в одному приміщенні і немає води: як живуть в самому високогірному готелі Європи

Готель Refuge du Gouter знаходиться на висоті 3817 м у вершини гори Монблан в Західних Альпах на території Франції. Про це пише Gazeta.ua з сслкой на Daily Mail.

Цей готель на вершині гір відкрили в 2013 році. Його будівництво обійшлося в 6 млн євро. Енергію Refuge du Gouter отримує від танення снігу і сонячних батарей. У ванних немає води тільки дезінфектор для очищення рук. Питну воду необхідно докуповувати. Пляшка коштує 7 євро.

Готель може розмістити 120 гостей за одну ніч. Мандрівників доставляють туди вертольотом. При вході будівлю ви потрапляєте в приміщення в якому туристи залишають своє взуття і частину екіпіровки. Тут варто специфічний запах.

Для того, щоб ходити всередині готелю, взувають пластикові клогі стилізовані під традиційні дерев’яні черевики. Сплять всі відвідувачі в одній кімнаті на двоповерхових ліжках. Приміщення схоже на кімнату в середньовічних монастирях. Спати там важко відчувається запах каналізації і недолік повітря через закриті вікна. Важливо мати затички для вух деякі гості хропуть.